Відповідальність за порушення законодавства по ЕСВ

Модератор: iFin г.Николаев

Аватара пользователя
iFin г.Николаев
Сообщения: 239
Зарегистрирован: 06 фев 2014, 19:14
Откуда: г.Николаев

Відповідальність за порушення законодавства по ЕСВ

Сообщение iFin г.Николаев » 26 янв 2015, 10:52

.


Відповідальність за порушення законодавства по єдиному внеску

З 1 січня 2015 року у зв’язку з набранням чинності Закону України від 28.12.2014 №77 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» збільшені штрафні санкції за порушення нормотворчої бази по єдиному внеску.

До платників запроваджена відповідальність за неподання, несвоєчасне подання або подання не за встановленою формою звітності за єдиним внеском – штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (НМДГ) – 170 грн. за кожне назване порушення. Повторний протягом року штраф за такий проступок накладатимуть у значно більшому розмірі – 60 НМДГ (1020 грн.).

Крім того, за несплату, несвоєчасну сплату та донарахування контролюючими органами єдиного внеску - штрафні санкції збільшені у два рази. Тобто, за несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску штраф становитиме 20% своєчасно несплачених сум (раніше 10%). У разі, якщо донарахування провадять органи фіскальної служби або сам платник щодо своєчасно ненарахованого ЄСВ, штраф складає 10% (до цього часу 5%) зазначеної суми за кожен повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50% суми донарахованого єдиного внеску.

Нагадаємо, граничний термін сплати єдиного внеску, нарахованого за календарний місяць - не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які сплачують його не пізніше 28 числа наступного місяця. Щодо терміну подання звітності до контролюючих органів, то страхувальник має це зробити протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду (звітним періодом є календарний місяць). А фізичні особи – підприємці, які обрали загальну або спрощену системи оподаткування формують та подають звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним роком.
Поддержка iFin в г.Николаеве и Николаевской обл.
(0512)25-65-81, (066)196-1234, (093)785-8081, (096)799-3007, Skype: ifin.mk

Valentin
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 04 ноя 2017, 17:57

Re: Відповідальність за порушення законодавства по ЕСВ

Сообщение Valentin » 07 ноя 2017, 16:12

Добрый день - сложилась такая ситуация, что производилась оплата по ЕСВ на разные счета (перепутали гос.служащих и военных), несколько месяцев данные момент никем не был обнаружен, вплоть до тех пор пока не пришло уведомление от районной ГНИ. Просили их перевести деньги с одного счета на другой (так как на одном - больше положенного, а на другом недостаток). Ответили, что местные ГНИ не могут на данный момент работать с суммами более 5000 гривен. Что в таком случае можно предпринять? Спасибо.
Финансовый анализ https://beauty.aihelps.com/ru/add-ons/financial-analysis/ планирование салона красоты в программной среде Beauty Pro. CRM что подходит для заведений сферы красоты и здоровья любых масштабов. Разные виды и сроки лицензии, на год и на месяц - подробнее по ссылке.


Вернуться в «Пенсионное законодательство»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость